fbpx
Konsultacje wizerunkowe 2024-02-20T22:50:43+00:00

Konsultacje
wizerunkowe

Konsultacje wizerunkowe skierowane są dla wszystkich kobiet i mężczyzn, w szczególności tych, którzy:

 • Chcą dobrze się prezentować w sferze zawodowej
 • Czują potrzebę zmiany i odświeżenia garderoby
 • Mają trudności w samodzielnym określeniu własnego stylu
 • Czują się zagubieni we współczesnym świecie mody
 • Nie znajdują czasu na tworzenie stylizacji

Co możesz zyskać dzięki konsultacjom w Studio CLOU:

 • Twoje życie – podobnie jak szafa – nabierze ciekawych barw
 • Poczujesz się pewniej w relacjach zawodowych
 • Zyskasz na atrakcyjności podczas spotkań towarzyskich
 • Wypracujesz swój indywidualny styl
 • Nauczysz się bawić modą
 • Nabierzesz świeżości i zaoszczędzisz 🙂

Konsultacje wizerunkowe: stylizacja  

Stylizacja wizerunkowa to cykl spotkań odbywających się najczęściej w Studio CLOU w Bielsku-Białej, których celem jest wypracowanie takiego wizerunku, który najlepiej odzwierciedla charakter i styl życia Klienta. Nasz wygląd zewnętrzny istotnie wpływa na to, jak jesteśmy postrzegani przez innych – czy to w życiu prywatnym, czy zawodowym – dlatego też warto prezentować się jak najlepiej.

Niezbędnym elementem konsultacji jest analiza typu urody i sylwetki. Pozwala to na odpowiednie dobranie kolorów i fasonów ubrań tak, by eksponowały atuty i niwelowały mankamenty figury, a jedocześnie pasowały do samopoczucia. Etapem końcowym jest zaproponowanie kilku / kilkunastu stylizacji lub garderoby kapsułowej – w zależności od potrzeb klienta. Konsultacja obejmuje również wskazówki związane z fryzurą i makijażem, ale może również zawierać podpowiedzi w zakresie organizacji czasu i zdrowego stylu życia.

Konsultacje wizerunkowe: stylizacje okazjonalne

Stylizacje na specjalne wydarzenie odbywają się w Studio CLOU lub innym dowolnie wybranym miejscu. Ich celem jest przygotowanie propozycji na wyjątkowe wydarzenie, takie jak uroczystość rodzinna, gala biznesowa czy inne spotkanie, na którym szczególnie zależy nam, aby atrakcyjnie wyglądać.

Konsultacja rozpoczyna się od rozmowy, podczas której Klient opowiada o swoich upodobaniach i preferencjach oraz stylu życia. Ważne, aby szczerze opowiedzieć również o swoich mocnych stronach i kompleksach, pokazać, co nam się podoba, a co absolutnie jest nie w naszym stylu. Następny etap to wspólna analiza kolorystyczna i kształtu sylwetki oraz najciekawszy fragment spotkania: przymierzanie zestawów, dobór dodatków i biżuterii, a także zadbanie o fryzurę i makijaż. Efektem końcowym jest atrakcyjny wygląd idealnie dopasowany do osobowości, a dzięki temu uzyskanie niezwykłej pewności siebie 🙂

Stylizacja do sesji zdjęciowych

Jeżeli planujesz prywatną, rodzinną lub na potrzeby zawodowe sesję zdjęciową, zapraszamy do współpracy. Gwarantujemy przygotowanie przemyślanej stylizacji dostosowanej do Twoich oczekiwań i zakładanego efektu, a współpracę rozpoczynamy przygotowaniem dla Ciebie inspiracji, abyśmy mieli pewność, że uzyskany efekt będzie zgodny z Twoimi oczekiwaniami. W ramach wspólnego projektu przygotowujemy kilka zestawów, rekomendujemy uczesanie i makijaż oraz ewentualny zespół doświadczonych wykonawców do współpracy. Oferta obejmuje zarówno sesje indywidualne jak i grupowe, w tym sesje wizerunkowe dla kadry managerskiej i pracowników oraz sesje prywatne, np. ślubne czy rodzinne.

Cennik

 • Stylizacja: od 50 zł
 • Sesja zdjęciowa: wycena indywidualna
 • Organizacja wydarzeń: wycena indywidualna
Konsultacje wizerunkowe

…spotkajmy się

Studio Clou jest czynne przez cały tydzień:
tel. +48 881 310 995; e-mail: dorota.papiez@gmail.com