O Studio Clou 2019-01-08T19:38:11+00:00

Dlaczego
Studio Clou?

Dorota Papież, ekspert ds. wizerunku

STUDIO CLOU to efekt moich doświadczeń w branży modowej i jako osobistego eksperta do spraw kreowania wizerunku, czym zajmuję się konsekwentnie od siedmiu lat.

Moją główną specjalnością są konsultacje z zakresu osobistych STYLIZACJI oraz dobrej prezentacji w sytuacjach zawodowych. Najważniejsze dla mnie jest znalezienie stylu wydobywającego osobowość osoby tak, by dobrze czuła się we własnym ciele i w zgodzie z sobą.

Prowadzę SZKOLENIA I WARSZTATY związane z zagadnieniami dobrego stylu, dress code’u, psychologii koloru, jak również technik autoprezentacji, komunikacji werbalnej i niewerbalnej.

Organizuję także szkolenia podczas wyjazdów integracyjnych i imprezy okolicznościowe, jak np. wieczory panieńskie czy SESJE zdjęciowe.

Prowadzę EVENTY o różnym charakterze i  tematyce oraz celu, nie tylko  z zakresu mody czy urody, skierowane zarówno do niewielkiego, jak i szerokiego audytorium. 

Z wykształcenia jestem ekonomistką. Ukończyłam studia na wydziałach  Finanse i rachunkowość oraz Stosunki międzynarodowe, co pomaga mi w sposób racjonalny i budżetowy opracować STRATEGIĘ NOWEGO WIZERUNKU i UŻYTECZNEJ SZAFY.

Korzystając z moich usług przekonasz się, że odpowiedni WIZERUNEK jest skutecznym narzędziem osiągania SUKCESÓW, poznasz ATUTY swojego WYGLĄDU ZEWNĘTRZNEGO i nauczysz się je eksponować, wzmocnisz POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI i nabierzesz wiatru w żagle.

Zespół Studio Clou

W Studio Clou współpracuję z najlepszymi specjalistami z branży „wizerunkowej”, którzy z  zaanagażowaniem, pasją, wyobraźnią, z wykorzystaniem pełni wiedzy i doświadczenia uczestniczą w pracy nad kreowaniem nowego wizerunku.

studio Clou

ANNA DAMEK
Kosmetyczka i wizażystka

Jestem kosmetyczką z pasją i wieloletnim doświadczeniem, popartym dyplomami i certyfikatami. Mój salon kosmetyczny Beauty Balance  specjalizuje się w  makijażu permanentnym, pielęgnacji twarzy, dłoni i stóp, wizażu, stylizacji rzęs. Pracuję wyłącznie na profesjonalnych, sprawdzonych i skutecznych kosmetykach.

studio Clou

URSZULA SOLORZ-PROCHOWNIK
Stylista fryzur

Pracuję jako stylista fryzur pod marką Modern Style Hair and Body. Moja pracownia fryzjerska powstał z myślą o wymagających Klientach, dla których ważna jest najwyższa jakość usług fryzjerskich. Oferujemy najlepsze kosmetyki, profesjonalną i miłą obsługę. Doradzimy w wyborze fryzury, koloru, długości.

studio Clou

LUCYNA SILVESTRI  
Promotor zdrowego stylu życia

Ukończyłam Politechnikę Łódzką na kierunku Organizacja i Zarządzenie. Jestem właścicielem firmy PHU SILVESTRI.
Od wielu lat działam jako promotorka zdrowego stylu życia i naturalnej medycyny a od 2 lat jako niezależny konsultant promuję markę doTERRA, producenta najwyższej jakości olejków eterycznych.

Butik Studio Clou

Butik Studio Clou powstał z miłości do mody, włoskich unikatowych ubrań, a przede wszystkim z potrzeby pokazania klientkom, jaki fason i kolor jest dla nich odpowiedni. W ofercie Studio Clou posiadamy wyłącznie wysokogatunkową odzież damską. Nasz butik tymczasowo mieści się w Bielsku-Białej przy ulicy Tenisowej 15/4 w Cygańskim Lesie – pracujemy tylko i wyłącznie na umówionych spotkaniach od poniedziałku do niedzieli w godzinach dogodnych dla naszych klientów. Umów się na spotkanie, by poznać nasze najnowsze kolekcje.

Dziękuję za zaufanie. Współpraca z Państwem była przyjemnością. Usługi Studio Clou polecają. 

Spotkanie z Dorotą Papież odmieniło moje życie. Nabrałam odwagi. Próbuję, eksperymentuję, bawię się.

Ania

Nie sądziłam, że będę kiedykolwiek korzystać z usług eksperta ds. kreowania wizerunku. Ale zmieniłam pracę, zmieniłam figurę:), szafa pękała w szwach, a ja miotałam się co rano. A teraz? Raz, dwa i jestem gotowa. Bezcenne.

Zuzanna

Całe życie nosiłam brązy i zielenie. Dzięki Dorocie otworzyłam się na świat barw. Jestem jej wdzięczna za takt i cierpliwość.

Maria
Studio Clou

…spotkajmy się

Studio Clou jest czynne przez cały tydzień:
tel. +48 881 821 065; e-mail: dorota.papiez@gmail.com