fbpx
O Studio Clou 2024-02-20T22:49:53+00:00

Dlaczego
Studio Clou?

Dorota Papież studio clou

Dorota Papież, ekspert ds. wizerunku

Kreowaniem wizerunku zajmujemy się konsekwentnie od 10 lat, a STUDIO CLOU jest owocem wielu naszych doświadczeń, jako ekspertów w branży mody i biznesu.

Indywidualne konsultacje w sprawie stylizacji i kreowania pożądanego wizerunku – zarówno osobistego, jak i zawodowego – to nasza specjalność. W pracy z klientem najważniejsze jest odnalezienie niepowtarzalnego stylu, który nie tylko podkreśli osobowość, ale również pozwoli dobrze czuć się we własnym ciele.

Prowadzimy szkolenia i warsztaty na temat dobrego stylu, dress code’u, psychologii koloru, technik autoprezentacji oraz komunikacji werbalnej i niewerbalnej.

Zajmujemy się również organizacją sesji zdjęciowych oraz imprez okolicznościowych, spotkań integracyjnych i networkingowych. 

Nasza liderka jest z wykształcenia ekonomistką, co pomaga w racjonalny sposób opracować strategię kształtowania wizerunku i racjonalnego podejścia do inwestycji.

Korzystając z usług CLOU poznasz atuty swojego wyglądu i nauczysz się je eksponować, wzmocnisz pewność siebie i przekonasz się, że odpowiedni wizerunek może być skutecznym narzędziem pomocnym w osiąganiu sukcesów.

Zespół Studio CLOU

W CLOU współpracujemy z doświadczonymi specjalistami z branży mody, urody, psychologii i biznesu, którzy z zaangażowaniem i pasją biorą czynny udział w realizacji naszych projektów i pracy z klientem.

Butik Studio Clou

Nasz butik powstał nie tylko z miłości do mody, ale przede wszystkim z potrzeby zaprezentowania klientkom, jaki fason i kolor jest dla nich właściwy i jak w optymalnym budżecie zorganizować efektowną garderobę. W ofercie posiadamy wyłącznie doskonałej jakości ubrania włoskich marek i projektantów oraz unikatowe modele dające poczucie wyjątkowości i świeżości. Butik mieści się obecnie w Bielsku-Białej przy ulicy Czajkowskiego 15. Pracujemy tylko w czasie umówionych spotkań – od poniedziałku do niedzieli w godzinach dogodnych dla naszych Klientów. Umów się na spotkanie i odkryj najnowsze kolekcje!

Dziękuję za zaufanie. Współpraca z Państwem była przyjemnością. Usługi Studia CLOU polecają: 

Stuprocentowy profesjonalizm i skuteczność, a przy tym terminowość i zaangażowanie – tak w kilku słowach możemy podsumować współpracę ze
Studiem CLOU, które wszystkim serdecznie polecamy.

Załoga Korporacji Stylu

Dzięki rzetelnej wiedzy, doświadczeniu i umiejętności sprzedażowych każda akcja  z liderką Studia CLOU w naszym salonie jest bardzo udana.

Salon marki Olsen

Umiejętności Dorotki Papież w kwestii wyczucia stylu i stworzenia niezawodnego wizerunku zawodowego są na najwyższym poziomie. Bardzo się cieszę, że dzięki tej współpracy zyskałam uniwersalną garderobę, ale również wspaniałego przyjaciela.

Magda Górnisiewicz, upyourlife.pl

Każde spotkanie z Dorotą ze Studia CLOU to dla nas i naszych klientów cenna lekcja, zarówno w kwestii technik sprzedaży, umiejętności
obsługi klienta, jak i budowania relacji.

Dalia Lingerie

Studio Clou

…spotkajmy się

Studio Clou jest czynne przez cały tydzień:
tel. +48 881 310 995; e-mail: dorota.papiez@gmail.com