fbpxJesienny przegląd szafy

Czym jest usługa szafa? Dlaczego warto zrobić jesienny przegląd?

Usługa szafa polega na zweryfikowaniu całej garderoby klienta, ocenie które z ubrań pasują do niego, a które nie. Pierwsza selekcja umożliwia przygotowania zestawów. Wspólnie robimy sety na każdą okazję z tego co jest w szafie. W trakcie przymierzania odkładamy ubrania, które powinny być przerobione przez krawcową, a także spisujemy ewentualną listę braków.

Usługa szafa jest podstawowym narzędziem pracy z klientem CLOU, jest   intymna i indywidualna. Z doświadczenia wiem, że przegląd szafy jest bardzo dobrym początkiem współpracy. Pozwala   poznać preferencje, zdobyć wiedzę o tym,  jak klient ubiera się na co dzień. Co lubi, a czego nie akceptuje. Mając tę wiedzę,  łatwiej jest mi  określić wizję stylu, do którego będziemy wspólnie dążyć. A jeśli klient ma sprecyzowany styl,  stworzyć inne zestawy niż dotąd.

Przegląd szafy powinien otwierać każdy sezon. Polecam więc tę usługę  co najmniej 4 razy w roku. Dlaczego? Jeśli nie mamy porządku w szafie, nie jesteśmy w stanie się przemyślanie ubrać. Wkładamy tylko ulubione kompozycje albo rzeczy, które potrafimy zestawić. Z doświadczenia wiem, że wykorzystujemy maksymalnie 30% możliwości naszych szaf. Z czego to wynika? Robimy nieprzemyślane zakupy wywołane emocjami, koniecznością, okazją. Ubrania dostajemy w prezencie, niektóre elementy odzieży trzymamy w szafie wiele lat, bo pozytywnie kojarzą się nam z jakimś okresem życia Jednym słowem magazynujemy i nie robimy selekcji. A niewłaściwa organizacja szafy utrudnia robienie zestawów.

Raz na sezon należy sprawdzać, czy wszystkie rozmiary ubrań, których używamy w danym okresie są odpowiednie (Może udało się nam schudnąć i wszystko jest za duże, może przytyłyśmy i nie mieścimy się w większość fajnych ciuchów.). Ale po co marnować czas i pieniądze, na wielkie zakupy, gdy mamy krawcowe. Najważniejszy przecież jest pomysł i świadomość możliwości ewentualnej przeróbki.

Najskuteczniejszym efektem „po szafie” jest komfort, że mamy przygotowany zestaw na każdą okazję, udokumentowany na zdjęciach (które są tylko i wyłącznie dla klientów).

Nie jest ważne, ile masz lat, jak wielką szafę posiadasz! Jeśli masz problem z codziennym ubieraniem się, zadzwoń! Pomożemy Ci stworzyć wymarzony styl! Zaoszczędzimy Twój czas i pieniądze! Codzienne dylematy znikną!

2019-11-15T15:03:52+00:00