fbpxDetale są ważne

… POSTAW NA DODATKI I AKCESORIA

Dodatki i akcesoria decydują w 70% o efekcie. Są podstawą świadomej stylizacji zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Odpowiednio skomponowany zestaw dodatków przekazuje pożądany komunikat. U mężczyzn zegarek, odpowiedniej szerokości pasek do spodni i rodzaj butów świadczy o profesjonalizmie i obyciu, co pomaga wywrzeć odpowiedni efekt np. w przestrzeni biznesowej. U kobiet fundamentalne znaczenie ma rozmiar i kształt torebki oraz fason butów i biżuteria.

DODATKI ZMIENIAJĄ OBLICZE STYLIZACJI, potrafią ją ożywić, unowocześnić, uczynić oryginalną. Tuszują nasze mankamenty, odwracają uwagę od wad, a przykuwają wzrok do atutów, które chcemy wyeksponować. Dodają pewności siebie i ładują pozytywną energią. Dzięki nim możemy dowolnie kreować nasz wygląd oraz w pełni wykorzystywać zasoby naszych szaf, odmieniając te same ubrania jak za dotknięciem czarodziejskiej wróżki. Z tego powodu umiejętność używania odatków i akcesoriów jest ważna.

Dodatkami można zmienić oblicze naszej garderoby i nasz wygląd.

Panowie to duża część klientów Clou. Dlaczego? Ponieważ nie lubią robić zakupów, cenią dobrze skomponowaną szafę i nie chcą każdego ranka zastanawiać się, w co się ubrać. Wiedzą, że przemyślana garderoba, to oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów.

Panom zależy na dobrym wyglądzie: pragną wiedzieć, co im pasuje, a co nie. Dlatego usługa szafa czy usługi personal shopper są również dedykowane im. W Clou opracowujemy styl, odzwierciedlający cele, które konkretny mężczyzna zamierza osiągnąć wyglądem. Nie wie, jak to zrobić, bo nie zmieniał stylu od lat 90., ubiera się tak jak w czasach studenckich. Ma jednak świadomość, że w pewnych okazjach powinien wyglądać inaczej. Wówczas najbardziej skuteczna jest rada osoby z zewnątrz i do tego specjalisty!

Dla Clou najważniejsze jest zadowolenie klienta, a zadowolony klient to taki, który wie w czym wygląda dobrze. Przecież w ubieraniu się nie chodzi o to, by nosić rzeczy z pierwszych stron gazet, ale by czuć się dobrze w swoim ciele, eksponować atuty, tuszować mankamenty. Gdy jesteśmy odpowiednio ubrani, bez względu na sytuacje, w której się znajdujemy jesteśmy zadowoleni!

Panowie, zapraszamy do Clou!

2019-11-12T06:30:26+00:00