fbpx  • modny mężczyzna

Modny mężczyzna

Modny Mężczyzna: panowie to duża część klientów Clou. Dlaczego? Ponieważ nie lubią robić zakupów, cenią dobrze skomponowaną szafę i nie chcą każdego ranka zastanawiać się, w co się ubrać. Wiedzą, że przemyślana garderoba, to oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów.

Panom zależy na dobrym wyglądzie: pragną wiedzieć, co im pasuje, a co nie. Dlatego usługa szafa czy usługi personal shopper są również dedykowane im. W Clou opracowujemy styl, odzwierciedlający cele, które konkretny mężczyzna zamierza osiągnąć wyglądem. Nie wie, jak to zrobić, bo nie zmieniał stylu od lat 90., ubiera się tak jak w czasach studenckich. Ma jednak świadomość, że w pewnych okazjach powinien wyglądać inaczej. Wówczas najbardziej skuteczna jest rada osoby z zewnątrz i do tego specjalisty!

Dla Clou najważniejsze jest zadowolenie klienta, a zadowolony klient to taki, który wie w czym wygląda dobrze. Przecież w ubieraniu się nie chodzi o to, by nosić rzeczy z pierwszych stron gazet, ale by czuć się dobrze w swoim ciele, eksponować atuty, tuszować mankamenty. Gdy jesteśmy odpowiednio ubrani, bez względu na sytuacje, w której się znajdujemy jesteśmy zadowoleni!

Panowie, zapraszamy do Clou!

2019-11-15T14:43:15+00:00