fbpxWarsztaty i spotkania

Czym są warsztaty i spotkania Clou?

Są to wydarzenia dedykowane kobietom i mężczyznom, które mają na celu przede wszystkim rozwój, miłe spędzenie czasu, poznanie ciekawych ludzi oraz miejsc. Terminarz spotkań zawsze jest uaktualniany na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych.

W TYM ROKU SZCZEGÓLNIE POLECAM SPOTKANIA Z CYKLU ,,KOBIETA PO PRACY”.

,,Kobieta po pracy” to cykl przeznaczony dla kobiet w każdym wieku, niezależnie od tego, czy pracują zawodowo czy nie. Każda kobieta w życiu odgrywa wiele ról i nie tylko praca zawodowa jest jej zajęciem. Dom, rodzina, dzieci, wnuki, ogród! To wszystko absorbuje nasz czas. Dlatego takie spotkania mają być dla kobiet odskocznią i odpoczynkiem od mnogości zajęć. Co więcej poruszamy na nich aktualne tematy,  związane z modą, urodą, zdrowiem, pracą, prawem, psychologią, wystrojem domu, gotowaniem itp. Każda z nas znajdzie coś dla siebie.

Spotkania prowadzą profesjonaliści, którzy w swoich dziedzinach mają ogromną wiedzę i doświadczenie. Najbliższe warsztaty odbędą się 14 września 2017 r. Więcej informacji już niedługo.

INNE WARSZTATY I SPOTKANIA
Organizujemy również szkolenia i warsztaty dla grup, organizacji, firm itp. Tematy są indywidualnie dostosowywane do potrzeb, np. te zorganizowane w ostatnim czasie.:

  • „ Dress code w biznesie”
  • „Jak wyglądać dobrze po 60 roku życia”
  • „Poczuj się piękna na wiosnę”
  • „ Zorganizuj swoją szafę”.

I wiele innych…

2019-11-15T14:54:33+00:00